מיומנויות ניהול

הכוונה לאפשר למשתתפים מגוון של הכשרות, הרצאות וקורסים הפותחים בפניהם פתח לתחומים חדשים ומרגשים שמובילים את עולם המחר.

בחרנו מתוך מגוון רחב של הכשרות את אלה שמהווים בסיס משמעותי למקצועות מחר.

נושאים שמהווים בסיס טכנולוגי, מושגי ועסקי ההכרחי לחברות וארגונים המעוניינים להוביל, לחדש ולהתחדש.

רוצה לשמוע עוד פרטים? מלא\י הטופס ללא כל התחייבות ונחזור אליכם בהקדם

כרטיסי הכניסה לעולם התעסוקה של המחר:

עולם התעסוקה של המחר
הרצאה אינטראקטיבית, המשלבת סרטים ודוגמאות חדשניות.מטרת ההרצאה לחשוף את המשתתפים לשינויים בעולם התעסוקה ולממשקים השונים בהם שינויים אלה משפיעים עלינו.הבנה של ממשקים אלו משפיעה על היכולת שלנו להיערך לעולם חדש של תעסוקה ולעשות את הצעדים הנידרשים על מנת להוביל בו.
סדנת מיומנויות עתיד
סדנא אינטראקטיבית בת חמישה מפגשים בני ארבע שעות המשלבת מבחן אישי של מיומנויות עתיד. בסדנא המשלבת פעילות גופנית, סימולציה ומטא-קוגניציה נבחן את החוזקות של המשתתפים, מיומנויות עתיד ואפשרויות העומדות בפנינו לחזק את אלה שיאפשרו לנו להוביל ולהנהיג בעולם המחר. במהלך הסדנא יקדם כל משתתף פרויקט אישי אותו יבחר להוביל ויעשה שימוש בכלים אותם נקנה בסדנא על מנת לקדם את הפרויקט.
ניהול קהילות
ניהול קהילות הוא אחד הכלים המשמעותיים העומדים היום בפני מנהלים לשמירה על קשר עם לקוחות.הקורס חושף את המשתתפים לקהילות העתיד, לפלטפורמות הטכנולוגיות המאפשרות בנייה ושימור קהילות, תפקיד מנהל הקהילה ומאפיינים של קהילה טובה. הקורס מציג מקרי בוחן כמו גם השתתפות של מנהלי קהילות החושפים את ניסיונם, האתגרים בדרך וההזדמנויות העסקיות והחברתיות המתפתחות בפנינו.
קורס הכשרה במסחר אלקטרוני eCommerce
התפתחות המסחר האלקטרוני ושינויי שוק הצריכה יצרו מציאות בה ניהול חנויות דיגיטליות הפך להיות מקצוע מבוקש ונדרש, בייחוד בשוק בו חברות מסורתיות רבות "נכוו קשות" מכניסה לא נכונה לסחר אלקטרוני. בקורס נלמד על בניית אסטרטגיה שיווקית, שימוש נכון בפלטפורמות, תפעול, מכירות וכיוצא בהן, פלטפורמות שונות ועוד...
ניהולי שינוי
הרצאה אינטראקטיבית על שבירת קבעונות ויכולת הנעה לשינויים.ההרצאה מובילה את המשתתפים דרך הצורך בשינוי והקשיים לעשות אותו בפועל, הקבעונות החשיבתיים והכלים העומדים בפנינו על מנת להתגבר עליהם ולעשות צעד לקראת הזדמנויות חדשות, חדשנות וצמיחה.
סדנת היערכות בעולם ה-Data
הסדנא מאפשרת למשתתפים, שאינם אנשי טכנולוגיה, לשפר את אופן ההתבוננות שלהם על Data, להבין את הערך של Data עבורם ועבור הארגון ולסייע לארגון להפוך Data ככלי להחלטות אסטרטגיות וחדשנות. התהליך הוא סדנאי, דינמי ואינטראקטיבי.הסדנא יכולה להתקיים במהלך יום אחד לכל הפחות ועד יומיים של סדנא.
ניהול משאבי אנוש בעולם משתנה
מטרת ההכשרה להכין את מנהלי משאבי אנוש לניהול בעולם משתנה. לדעת להתמודד עם אי הודאות שעולם זה מביא איתו, שינויים תמידיים וצורך בחשיבה אסטרטגית כחלק מניהול המשאב האנושי. בין נושאי ההכשרה: עולם התעסוקה של המחר, תפקיד מש"א והשינוי שעבר, עידן האג'ייל, יזמות פנים ארגונית ועוד…
Previous
Next
עולם התעסוקה של המחר

עולם התעסוקה של המחר

הרצאה אינטראקטיבית, המשלבת סרטים ודוגמאות חדשניות.

מטרת ההרצאה לחשוף את המשתתפים לשינויים בעולם התעסוקה ולממשקים השונים בהם שינויים אלה משפיעים עלינו.

הבנה של ממשקים אלו משפיעה על היכולת שלנו להיערך לעולם חדש של תעסוקה ולעשות את הצעדים הנידרשים על מנת להוביל בו.

סדנת מיומנויות עתיד

סדנא אינטראקטיבית בת חמישה מפגשים בני ארבע שעות.

סדנא שמשלבת מבחן אישי של מיומנויות עתיד. בסדנא המשלבת פעילות גופנית, סימולציה ומטא-קוגניציה . נבחן את החוזקות של המשתתפים, מיומנויות עתיד ואפשרויות העומדות בפנינו לחזק את אלה שיאפשרו לנו להוביל ולהנהיג בעולם המחר. מיומנויות עתיד משלבות יזמות, מנהיגות, יכולת אמפתיה, מטא-קוגניציה, עבודת צוות ועוד. במהלך הסדנא יקדם כל משתתף פרויקט אישי אותו יבחר להוביל ויעשה שימוש בכלים אותם נקנה בסדנא על מנת לקדם את הפרויקט.

ניתן גם לעשות סדנא חווייתית, אינטראקטיבית ומעצימה בשלוש שעות אינטנסיביות.

סדנת מנהיגות
ניהול קהילות

ניהול קהילות

ניהול קהילות הוא אחד הכלים המשמעותיים העומדים היום בפני מנהלים לשמירה על קשר עם לקוחות.

לא רק מנהלי שיווק, גם מנהלי משאבי אנוש מנהלים קהילות פנים ארגוניות ככלי לקידום תהליכים, קידום חדשנות, שיתוף עמיתים ולמידה מתמדת. קהילה היא לא רק וירטואלית והקורס חושף את המשתתפים למתודות השונות והמגוונות לניהול קהילה, יצירת שיתוף, למידה והתפתחות. הקורס חושף את המשתתפים לקהילות העתיד, לפלטפורמות הטכנולוגיות המאפשרות בנייה ושימור קהילות, תפקיד מנהל הקהילה ומאפיינים של קהילה טובה. הקורס מציג מקרי בוחן כמו גם השתתפות של מנהלי קהילות החושפים את ניסיונם, האתגרים בדרך וההזדמנויות העסקיות והחברתיות המתפתחות בפנינו.

משך זמן הקורס – ארבעים שעות.

קורס הכשרה במסחר אלקטרוני eCommerce

התפתחות המסחר האלקטרוני ושינויי שוק הצריכה יצרו מציאות בה ניהול חנויות דיגיטליות הפך להיות מקצוע מבוקש ונדרש, בייחוד בשוק בו חברות מסורתיות רבות  "נכוו קשות" מכניסה לא נכונה לסחר אלקטרוני.
תחומי הידע הנדרשים כוללים מגון רחב של תחומים:  בניית אסטרטגיה שיווקית, שימוש נכון בפלטפורמות, תפעול, מכירות וכיוצא בהן. ריבוי הפלטפורמות והחוקיות השונה בהן, מחייבים ידע ולימוד נרחב.

היקף שעות: 100 שעות אקדמיות ב- 16 מפגשיםּ +  פרויקט גמר בתעשייה

קורס הכשרה במסחר אלקטרוני eCommerce

ניהולי שינוי

הרצאה אינטראקטיבית על שבירת קבעונות ויכולת הנעה לשינויים.

ההרצאה מובילה את המשתתפים דרך הצורך בשינוי והקשיים לעשות אותו בפועל, הקבעונות החשיבתיים והכלים העומדים בפנינו על מנת להתגבר עליהם ולעשות צעד לקראת הזדמנויות חדשות, חדשנות וצמיחה.

סדנת היערכות בעולם ה Data

הסדנא מאפשרת  למשתתפים, שאינם אנשי טכנולוגיה, לשפר את אופן ההתבוננות שלהם על Data, להבין את הערך של Data עבורם ועבור הארגון ולסייע לארגון להפוך Data ככלי להחלטות אסטרטגיות וחדשנות. התהליך הוא סדנאי, דינמי ואינטראקטיבי. הסדנא יכולה להתקיים במהלך יום אחד לכל הפחות ועד יומיים של סדנא.

ניהול משאבי אנוש בעולם משתנה

מטרת ההכשרה להכין את מנהלי משאבי אנוש לניהול בעולם משתנה. לדעת להתמודד עם אי הודאות שעולם זה מביא איתו, שינויים תמידיים וצורך בחשיבה אסטרטגית כחלק מניהול המשאב האנושי. בין נושאי ההכשרה: עולם התעסוקה של המחר, תפקיד מש"א והשינוי שעבר, עידן האג'ייל, יזמות פנים ארגונית ועוד…

רוצה לשמוע עוד פרטים? מלא\י הטופס ללא כל התחייבות ונחזור אליכם בהקדם

בוגרים מספרים עלינו

אביעד דרלי מנכ"ל מרכז Workin לקוד וסייבר
Read More
"יניב ארד הוא המדריך הטוב ביותר בתעשייה כיום.נקודה"
לירון ברששתמנהלת הדרכה, סלקום
Read More
"המשתתפים אומרים שאתה המדריך הכי טוב שאי פעם היה להם"
מיטל קדושמנהלת פרוייקטים, SQLInk
Read More
"היו לי הרבה מרצים ומדריכים. מדריך כמוך עוד לא היה לי. אתה פשוט אומן"
בועז שפרירסמנכ״ל הדרכה
Read More
"מרצה מספר 1 בארץ !"
Previous
Next

בוסט – העתיד המקצועי שלך כבר כאן

אנחנו מכללה שמלמדת את מקצועות המחר. אם יש מקצוע שיהיה לו ביקוש ב 15 שנים הקרובות אנחנו מלמדים אותו.
אנחנו מקפידים על לימוד פרקטי שמשלב תרגול ויישום ומאפשר לבוגרים שלנו להשתלב בשוק מיד עם תום הלימודים.
אנחנו מלווים את הסטודנטים שלנו ומעניקים להם מנטורינג, יעוץ וליווי גם בתחומים משיקים
כמו מיתוג ושיווק עצמי והקמת עסק עצמאי.

לכל שאלה ועניין על בוסט ועל מסלולי הלימודים, צרו קשר ללא כל התחייבות ונציג\ה יחזרו אליכם בהקדם האפשרי

סגירת תפריט